Rytíři Blansko pořádají 16 – 17. 3. 2023 turnaj 8 týmů ročníků 2009/2010 kategorie U15 na zimním stadionu v Blansku.

Ředitel turnaje:

Ing. Zdeněk Klouda, tel.: +420 603 300 695, + 420 739 146 406

POČET HRÁČŮ

• max. počet hráčů 17 + 2,  min. počet hráčů 10 + 2

SYSTÉM
  • hraje se podle platných pravidel ČSLH.
  • systém vyřazovací pavouk (ve skupině) + play off
    při vítězství obdrží vítěz do tabulky 2 body, remíza 1 bod, poražený 0 bodů.
  • 8 družstev (dvě skupiny)
HRACÍ DOBA (Základní část)
  1. 2×20 minut hrubého času, utkání se hraje, jako celek úprava ledu před každým zápasem přestávka mezi třetinami – 2 minuty
HRACÍ DOBA (PLAY-OFF)
  • 2×20 minut čistého času, utkání se hraje, jako celek
  • úprava ledu před každým zápasem
    přestávka mezi třetinami – 2 minuty
  • V případě remízy bude následovat 5. min. prodloužení 3-3 (pokud padne první branka jednoho z družstev utkání končí!).  V případě nerozhodného výsledku v prodloužení 3. nájezdy do rozhodnutí

5) menší počet obdržených branek
6) při rovnosti předchozích kritérií u více mužstev rozhoduje  o  pořadí  minitabulka sestavená ze vzájemných utkání  těchto týmů

CENY

poháry a medaile první tři družstva

DALŠÍ
  • registrační průkazy bude mít trenér nebo vedoucí družstva v el. podobě (pdf)
  • soupisku hráčů s čísly dresů a datem narození pro turnaj zašlou zástupci nejpozději do 13. 3. 2024 na (info@hcblansko.cz)
  • dvě sady dresů, světlá a tmavá, pokud se týmy nedohodnou jinak, platí, že tým vedený v zápise jako domácí nastupuje ve světlých dresech
  • vedení týmu zodpovídá za to, že hráči nastupující na turnaji mají platné zdravotní prohlídky a mají u sebe kartičky zdravotní pojišťovny
  • vedení týmů zodpovídá za udržování pořádku v prostorách zimního stadionu, stravovacích i ubytovacích prostorech a za případné škody na majetku způsobené hráči vlastního mužstva