O víkendu tým 9. třídy vyjížděl ke dvěma venkovním zápasům. Ve výsledku dopadly oba skoro stejně, ale co se týče výkonu ten byl rozdílný jako noc a den.

V sobotu v Uničově to byl, dalo by se zjednodušeně říci,  nekolektivní výkon. Někteří hráči bohužel nezahráli tak jak jsme od nich standardně zvyklí, ale byli zde i kluci co zahráli skvěle, bohužel když se to vše sečetlo, výsledkem byla výhra domácího týmu 4:2. Opravdu velká škoda, odtud se nějaké body daly přivézt.

V neděli jsme zajížděli k zápasu ve Zlíně s místními Tigers. Sice výsledek 4:3 pro domácí, ale tentokrát všichni hráči zaslouží pochvalu za odvedený výkon. K vidění bylo úplně jiné nasazení, individuální výkony jednotlivců ve prospěch kolektivu. Kluci dřeli, pomáhali si na ledě, tentokrát chybělo opravdu to štěstí.

Nedělní zápas smazal rozčarování ze soboty, byl to prima hokejový zážitek.