Přátelé a Kamarádi,

S novým rokem 2023 bych Vás rád pozdravil a popřál do nového roku hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů.
Zároveň bych Vás chtěl informovat o dění v klubu a věcí s tím souvisejících.

Dobrou zprávou je, že po dohodě s vedením města máme v této náročné době zajištěn chod zimního stadionu nejen do konce této hokejové sezóny, ale i se závazným příslibem do další sezóny.

Další dobrou zprávou je, že i na tento rok zůstávají klubové příspěvky na stejné výši.
V budoucí sezóně plánujeme stále rozvíjet výchovu mladého hokejového potěru v přípravce až 4. třídě a to samozřejmě i se svazovými soutěžemi. Přihlásíme opět mladší a starší žáky do skupin ve kterých mohou poměřit síly s kvalitními soupeři. Novinkou je plánované přihlášení 9. tříd. A samozřejmě pokračování soutěže regionální ligy dorostenců. Nicméně přesné informace budeme vědět až na přelomu jara a léta až přijdou rozpisy od hokejového svazu.

Nakonec bych se rád vrátil ke klubovým příspěvkům a požádal bych Vás o jejich včasné zaplacení aby mohl být zajištěn plynulý a bezproblémový chod klubu. Jak již víte ty se od minulého roku platí na dvakrát a to 1. polovina do konce ledna a  2. polovina do konce června.

Pro přípravku platí částka 3 000,-  Kč.
Ročník 2015/2016 7 000,- Kč.
Ročník 2013/2014 8 000,- Kč.
Ročník 2012 a níže 10 000,- Kč.

Detailní informace o příspěvcích naleznete zde: Klubové příspěvky

Aleš Plhoň
prezident klubu