Dle rozhodnutí ČSLH ze dne 15.3.2021 se následná sezóna 2021/2022 bude hrát ve stejné podobě jako minulou sezónu. Návrh který se poslední měsíce intenzivně řešil, vyjde v platnost až od sezóny 2022/2023, schválený návrh najdete v příloze emailu. Do nadcházející sezóny plánujeme přihlásit tyto kategorie:

Přípravka a 1.třída
– nehrají oficiální zápasy, budou hrát přípravná utkání a turnaje
2.třída – družstvo A a B
3.třída – družstvo A a B
4.třída – družstvo A a B
5.třída – družstvo A
MŽ – 6.+7. třída – družstvo A
SŽ – 8.+9. třída – družstvo A

Momentálně řešíme trenérské obsazení jednotlivých kategorií, konkrétní jména se dozvíte hned, jak to bude možné. Samozřejmě počítáme s trenéry, kteří již působí v našem klubu a dobrou zprávou je, že hned pět z nich již začalo studium licence B, čímž jim přeju hodně zdaru ve zdokonalování svých trenérských schopností a dovedností. Počet trenérů chceme dále navyšovat i s ohledem na spolupráci s trenéry brankářů a trenéry dovednost. Odměny jednotlivým trenérům momentálně nejsou vypláceny, proto budeme schopni materiálně zajistit chod klubu v letních měsících.