Vážení rodiče, kamarádi a příznivci blanenského hokeje,

v pátek dne 18. 12. 2020 proběhla volba nového prezidenta klubu. Důvodem byla podaná, již druhá v tomto roce, rezignace p. Regece na tuto funkci. Jako nový prezident byl zvolen pan Aleš Plhoň a to nadpoloviční většinou hlasů.
Tímto zvolením je klub v rukou lidí, kteří zde hokejově vyrůstali, mají ke klubu vztah, pro děti a hráče vytvoří co nejlepší podmínky pro jejich hokejový i osobní růst a navážou na odkaz Ing. Jindřicha Krále, který se o hokej v Blansku dlouhodobě staral.
Děkujeme tímto panu Regecovi za jeho působení v klubu a za to, že nám jasně ukázal cestu, jak klub dále vést.
Chceme se soutředit na hokejový rozvoj klubu ve všech kategoriích a to od přípravky po starší žáky a všem se věnovat se stejnou důležitostí.
Tímto Vám přejeme krásné, šťastné a pohodové vánoce a v roce 2021 více času stráveného na ledě.
Za HC Rytíře Blansko
Pavel Tesař, Zdeněk Bartoš, Petr Mikulášek, Jiří Sedlák, Zdeněk Klouda, Tomáš Sieklik, Vladimír Chlup, Marek Antal a Aleš Plhoň