Rádi bychom Vám představili aktuální trenérské obsazení jednotlivých kategorií v hokejovém klubu HC Rytíři Blansko pro nadcházející sezónu.

S potěšením oznamujeme, že jsme posílili náš trenérský tým, aby Vaše děti měly co nejlepší podmínky pro svůj hokejový růst.

Trenérské obsazení je následující:
Šéftrenér klubu: Pavel Tesař
Trenér 2. a 3. tříd: Jindřich Král / Kristýna Králová
Mladší žáci: Adam Hlůšek
Starší žáci B: Petr Mikulášek
Starší žáci A: Pavel Tesař / Jakub Čejka
Dorost: Stanislav Obrdlík / Jakub Čejka
Trenéři dovedností napříč kategoriemi: Marek Moskal, Zdeněk Němec, Jakub Čejka

Školička bruslení
Pro naše nejmenší hokejisty znovu připravujeme školičku bruslení. Tento program je určen pro děti, které se chtějí naučit základům bruslení
a připravit se na své první krůčky v hokejovém světě. Podrobnější informace o termínech a přihláškách budou zveřejněny v průběhu září.

Tréninky od 1. září 2024

Tréninkové jednotky pro každou kategorii, s výjimkou přípravky a 2. a 3. tříd, jsou zvýšeny na 4 hodiny ledu týdně a můžete si je prohlédnout v přiloženém souboru.

Děkujeme Vám za Vaši podporu a spolupráci.
Věříme, že díky tomuto posílenému trenérskému týmu bude nadcházející sezóna pro Vaše děti
nejen úspěšná, ale také plná radosti z hokeje.